• Podmínky použití webu

  Všechny informace zveřejněné na našich webových stránkách zejména texty, obrázky a zdrojové kódy webu a scriptů - jsou předmětem ochrany autorského práva. Explicitně zakazujeme jakékoli použítí části nebo celého obsahu tohoto webu, jeho reprodukci, kopírování, úpravu a zvláště prezentaci na jiných internetových stránkách bez našeho výslovného souhlasu. Pokud máte zájem o použití obsahu z našich stránek, kontaktujte nás s přesným účelem, použitím a rozsahu obsahu o který máte zájem, snažíme se vyjít vstříc všem čestným návštěvníkům našich webových stránek.

 • O Společnosti
  Společnost ALFA Security Group spol. s.r.o., představuje velmi dobře fungující, finančně stabilní a konkurenceschopnou společnost v oblasti bezpečnosti a ostrahy ve středočeském ale i jihočeském kraji.
 • Pobočka / Branch: Beroun
  ALFA Security Group s.r.o.
  Pod Hájem 524
  267 01 Beroun – Králův Dvůr
 • Pobočka / Branch: Český Krumlov
  ALFA Security Group s.r.o.
  U Poráku 512, Horní Brána
  381 01 Český Krumlov
 • Kontakt / Contact form


  − 7 = 0

 • open panel

Aktuální novinky ve společnosti ALFA Security Group

 

Listopad 2012 – Nabízíme novou službu

Dohledové centrum – On Line

Princip služby Dohledového Centra spočívá v monitorování objektu zákazníka prostřednictvím kamerového systému. Naši dispečeři nepřetržitě monitorují on-line obraz z kamerových systému v reálném případě. Obraz je přenášen samostatnou datovou linkou. Vylučuje riziko zneužití přenosu těchto dat. V případě vizuálního či elektronického signálu o narušení střežených prostor davá dispečer pokyn k výjezdu zásahového vozidla, které zakročí na určeném místě. S ohledem na míru narušení je souběžně informována i Policie ČR, případně Hasičský záchranný sbor.

 
Copyright © 2012 Alfa Security Group s.r.o. All rights reserved. Navštivte Dumshop.cz Code by WebyExpreSS.cz Languages Čeština - CzechEnglish