• Podmínky použití webu

  Všechny informace zveřejněné na našich webových stránkách zejména texty, obrázky a zdrojové kódy webu a scriptů - jsou předmětem ochrany autorského práva. Explicitně zakazujeme jakékoli použítí části nebo celého obsahu tohoto webu, jeho reprodukci, kopírování, úpravu a zvláště prezentaci na jiných internetových stránkách bez našeho výslovného souhlasu. Pokud máte zájem o použití obsahu z našich stránek, kontaktujte nás s přesným účelem, použitím a rozsahu obsahu o který máte zájem, snažíme se vyjít vstříc všem čestným návštěvníkům našich webových stránek.

 • O Společnosti
  Společnost ALFA Security Group spol. s.r.o., představuje velmi dobře fungující, finančně stabilní a konkurenceschopnou společnost v oblasti bezpečnosti a ostrahy ve středočeském ale i jihočeském kraji.
 • Pobočka / Branch: Beroun
  ALFA Security Group s.r.o.
  Pod Hájem 524
  267 01 Beroun – Králův Dvůr
 • Pobočka / Branch: Český Krumlov
  ALFA Security Group s.r.o.
  U Poráku 512, Horní Brána
  381 01 Český Krumlov
 • Kontakt / Contact form


  3 × = 3

 • open panel

Odnesl nabíjecí pistoli

 

Zloděj si z rodinného domu odnesl nabíjecí pistoli

Chrustenice – Škodu za desítky tisíc korun způsobil neznámý pachatel majitelům dvou rodinných domů v Chrustenicích.

Zloděj do rodinných domů vnikl v přesně nezjištěné době někdy mezi 15.00 a 7.30 hodin a z jednoho z nich si odnesl i pistoli. „Pachatel nejprve přelezl oplocení pozemků, poté násilím vnikl do rodinných domů, které prohledal. V prvním domě odcizil zabudovaný kovový trezor, ve kterém byla samonabíjecí pistole Walther P99,“ uvedla k případu mluvčí berounské policie Lenka Uriánková.

Společně s pistolí si pachatel odnesl i zásobníky s náboji, finanční hotovost, pamětní mince a náramkové hodinky Tissot. V druhém domě při jeho návštěvě spali v patře jeho majitelé. Zloděj proto prohledal jen přízemí, ze kterého si odnesl peníze. Celková škoda, kterou pachatel způsobil, je 144 tisíc korun.

Místo události: Chrustenice
Datum a čas události: 19.10.2012

 
Copyright © 2012 Alfa Security Group s.r.o. All rights reserved. Navštivte Dumshop.cz Code by WebyExpreSS.cz Languages Čeština - CzechEnglish