• Podmínky použití webu

  Všechny informace zveřejněné na našich webových stránkách zejména texty, obrázky a zdrojové kódy webu a scriptů - jsou předmětem ochrany autorského práva. Explicitně zakazujeme jakékoli použítí části nebo celého obsahu tohoto webu, jeho reprodukci, kopírování, úpravu a zvláště prezentaci na jiných internetových stránkách bez našeho výslovného souhlasu. Pokud máte zájem o použití obsahu z našich stránek, kontaktujte nás s přesným účelem, použitím a rozsahu obsahu o který máte zájem, snažíme se vyjít vstříc všem čestným návštěvníkům našich webových stránek.

 • O Společnosti
  Společnost ALFA Security Group spol. s.r.o., představuje velmi dobře fungující, finančně stabilní a konkurenceschopnou společnost v oblasti bezpečnosti a ostrahy ve středočeském ale i jihočeském kraji.
 • Pobočka / Branch: Beroun
  ALFA Security Group s.r.o.
  Pod Hájem 524
  267 01 Beroun – Králův Dvůr
 • Pobočka / Branch: Český Krumlov
  ALFA Security Group s.r.o.
  U Poráku 512, Horní Brána
  381 01 Český Krumlov
 • Kontakt / Contact form


  + 1 = 8

 • open panel

Zajištění bezpečnosti při oslavách

 

Zajištění ostrahy a bezpečnosti při oslavách narozenin

V prosinci roku 2012 bezpečnostní agentura Alfa Security Group s.r.o. zajišťovala v Praze v hotelu Praha ostrahu a zajištění bezpečnosti při příležitosti oslav narozenin Thajského krále. Narozeninové oslavy se zůčastnilo bezmála 300 osob mezi nimiž nechyběli představitelé vlády České republiky a představitelé z dalších ambasád sídlících v České republice.

V hotelu Praha bezpečnostní agentura Alfa Security Group byla zapojena do předvádění bojového umění Muay Thai Boxing.

Kordinace ochrany a bezpečnosti oslavy narozenin Thajského krále v Praze v hotelu Praha proběhla v naprostém pořádku a bez jakéhokoli problému, do celé akce bylo zapojeno několik profesionálních pracovníků bezpečnostní agentury Alfa Security Group sídlící ve Středočeském městě Beroun.

pozn.: Všechny nabízené služby bezpečnostní agentury Alfa Security Group naleznete v sekci služby.

 
Copyright © 2012 Alfa Security Group s.r.o. All rights reserved. Navštivte Dumshop.cz Code by WebyExpreSS.cz Languages Čeština - CzechEnglish