• Podmínky použití webu

  Všechny informace zveřejněné na našich webových stránkách zejména texty, obrázky a zdrojové kódy webu a scriptů - jsou předmětem ochrany autorského práva. Explicitně zakazujeme jakékoli použítí části nebo celého obsahu tohoto webu, jeho reprodukci, kopírování, úpravu a zvláště prezentaci na jiných internetových stránkách bez našeho výslovného souhlasu. Pokud máte zájem o použití obsahu z našich stránek, kontaktujte nás s přesným účelem, použitím a rozsahu obsahu o který máte zájem, snažíme se vyjít vstříc všem čestným návštěvníkům našich webových stránek.

 • O Společnosti
  Společnost ALFA Security Group spol. s.r.o., představuje velmi dobře fungující, finančně stabilní a konkurenceschopnou společnost v oblasti bezpečnosti a ostrahy ve středočeském ale i jihočeském kraji.
 • Pobočka / Branch: Beroun
  ALFA Security Group s.r.o.
  Pod Hájem 524
  267 01 Beroun – Králův Dvůr
 • Pobočka / Branch: Český Krumlov
  ALFA Security Group s.r.o.
  U Poráku 512, Horní Brána
  381 01 Český Krumlov
 • Kontakt / Contact form


  5 − 5 =

 • open panel

Zloděj řádil v obci Žebrák

 

Předvánoční čas zlodějů, chraňte svůj majetek

Berounsko /  Žebrák – Neznámý zloděj způsobil majiteli stavebních buněk škodu za bezmála 160 tis. kč. Zloděj se do stavebních buněk vloupal a majiteli ukradl vrtačku, rozbrusku, příklepovou vrtačku,  Aku svítilny, kalové čerpadlo, batoh s razítkem a další věci.

Bezpečnostní Agentura ALFA Security Group s.r.o. doporučuje nejen na Vánoční čas, zajištění Vašeho majetku ostrahou a pultem centrální ochranyPCO. Lidé mají zato, že poskytované služby jsou rapidně drahé, což není v dnešní době pravdou. Cena se pohybuje okole 500,- kč za jeden měsíc. Váš majetek bude chráněn před zloději a vandali.

Více o našich bezpečnostních službách se dočtete na www.alfa-bezpecnostni-agentura.cz

 
Copyright © 2012 Alfa Security Group s.r.o. All rights reserved. Navštivte Dumshop.cz Code by WebyExpreSS.cz Languages Čeština - CzechEnglish