• Podmínky použití webu

  Všechny informace zveřejněné na našich webových stránkách zejména texty, obrázky a zdrojové kódy webu a scriptů - jsou předmětem ochrany autorského práva. Explicitně zakazujeme jakékoli použítí části nebo celého obsahu tohoto webu, jeho reprodukci, kopírování, úpravu a zvláště prezentaci na jiných internetových stránkách bez našeho výslovného souhlasu. Pokud máte zájem o použití obsahu z našich stránek, kontaktujte nás s přesným účelem, použitím a rozsahu obsahu o který máte zájem, snažíme se vyjít vstříc všem čestným návštěvníkům našich webových stránek.

 • O Společnosti
  Společnost ALFA Security Group spol. s.r.o., představuje velmi dobře fungující, finančně stabilní a konkurenceschopnou společnost v oblasti bezpečnosti a ostrahy ve středočeském ale i jihočeském kraji.
 • Pobočka / Branch: Beroun
  ALFA Security Group s.r.o.
  Pod Hájem 524
  267 01 Beroun – Králův Dvůr
 • Pobočka / Branch: Český Krumlov
  ALFA Security Group s.r.o.
  U Poráku 512, Horní Brána
  381 01 Český Krumlov
 • Kontakt / Contact form


  4 − 4 =

 • open panel

Zloděj si odnesl ventilátor

 

Zloděj si odnesl ventilátor od tepelného čerpadla

Berounsko – Vykradených rodinných domů i novostaveb přibývá. Zloději v nich berou vše, co se dá nějak zpeněžit.

Do domu v Cerhovicích pachatel vlezl sklepem.

„Zloděj přelezl plot a využil toho, že bylo u sklepa otevřené okno, kterým vlezl do domu. V domě prohledal místnosti, ve kterých našel finanční hotovost a šperky ze žlutého kovu. Jednalo se o náušnice, řetízky a přívěsky,“ uvedla k vloupání mluvčí Berounské policie Lenka Uriánková. Majiteli domu zloděj způsobil škodu za 28 tisíc korun.

Další zloděj řádil ve Zdicích. Neznámý pachatel vnikl オンライン カジノ do uzamčené kanceláře, která je přístupná ze dvora ubytovny v Husově ulici. Z kanceláře si pachatel odnesl menší finanční obnos. Velkou škodu způsobil neznámý zloděj majiteli novostavby v obci Bubovice. „Pachatel, po kterém nyní policie pátrá, vnikl na neoplocený pozemek novostavby, kde vše prohledal,“ uvedla policejní mluvčí.

Zloděje nakonec zaujalo tepelné čerpadlo, ze kterého demontoval ventilátor a odcizil ho. Majiteli novostavby vznikla škoda za 150 tisíc korun.. Další škodu za 20 tisíc mu zloděj způsobil tím, že poškodil měděné trubky, které vedly z ventilátoru do domu.

Místo události: Beroun
Datum a čas události: 22.10.2012

 
Copyright © 2012 Alfa Security Group s.r.o. All rights reserved. Navštivte Dumshop.cz Code by WebyExpreSS.cz Languages Čeština - CzechEnglish